لوگوی آموزشگاه
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

ترم 4-خوشنویسی با خودکار-نستعلیق

دوره چهارم خوشنویسی با خودکار مکمل دوره سوم می باشد. با گذراندن این دوره مبحث ضعف و قوت در نستعلیق کامل می شود. مثل دوره های قبل این دوره هم ده جلسه می باشد. هر درس فیلم آموزشی دارد که در آن من سرمشق درس را نوشته و توضیح می دهم. بعد از دیدن فیلم از قسمت اطلاعات تکمیلی سرمشق را دانلود کرده و تمرین کنید. تمرین را بارگزاری کنید و منتظر تصحیح و دریافت امتیاز بمانید. چنانچه امکان پرینت ندارید مهم نیست. می توانید روی کاغذ معمولی بنویسید و ارسال کنید.
تعداد جلسات :

ده جلسه

تعداد دانشجویان :

149

نمونه فیلم دوره
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
398000 تومان
شروع کنید

به دوره چهارم آموزش خوشنویسی باخودکار خوش آمدید. این دوره آموزش شدت و ضعف باخودکار هست. مناسب کسانی هست که آموزش دوره قبل را شرکت کرده اند و پیش نیاز این مرحله رو با موفقیت پشت سرگذاشته اند.

بعضی از دوره ها در آموزش خوشنویسی باخودکار پیش نیاز دارد و بدون گذراندن انها نمی توانید دوره جدید را ثبت نام کنید. این موضوع کمک میکند تا من مطمئن شوم شما آمادگی این دوره را دارید. لینک دوره های پیش نیاز:

ترم اول خوشنویسی با خودکار نستعلیق

ترم دوم خوشنویسی با خودکار نستعلیق

ترم سوم خوشنویسی با خودکار نستعلیق

دوره سوم و چهارم مکمل یکدیگر میباشد و با گذراندن آن شما به اجرای شدت و ضعف باخودکار در خوشنویسی مسلط می شوید. درهردرس  آموزش خوشنویسی باخودکار تمریناتی برای یادگیری شدت و ضعف انتخاب کرده ام که انها را به همراه سرمشق انجام دهید و برای من ارسال کنید. خودکار و زیردستی مناسب خوشنویسی را از اینجا تهیه کنید. https://shop.khoshnevisan.com

نحوه امتیازدهی

فیلم هر درس را حداقل دوبار ببینید و با روشی که آموزش داده ام هر سرمشق را تمرین کنید. تکالیف در قسمت اطلاعات تکمیلی می باشد، پرینت بگیرید. یا چنانچه دسترسی به پرینت ندارید از روی تصویر سرمشق تمرین کنید. بعد از تمرین از قسمت پایین، آپلود تکالیف برای من ارسال کنید تا بررسی کنم. امتیازی که میگیرید نشان دهنده کیفیت یادگیری آموزش شدت و ضعف باخودکار می باشد.  80 تا 84 یعنی خیلی بیشتر باید تمرین کنید. 84 تا 89 قابل قبول می باشد. 90 تا 96 خوب و 97 تا 100 عالی می باشد. نکته:مدت دسترسی شما به دوره 90 روز است. این برای این است که وقفه بین دروس از کیفیت نتیجه نهایی می کاهد.

نحوه بررسی من روی خط های ارسالی شما به دو صورت می باشد تا شما با هزینه پایین هم بتوانید از دوره ها استفاده کنید.

روش اول بررسی تکالیف ارسالی

در روش اول من تکالیف شما رو نگاه میکنم و ایرادات کلی را برای شما مینویسم و ارسال میکنم. نمره ای هم بنا به میزان کیفیت کار شما به تکالیف می دهم.شما این توضیحات را در هردرس در قسمت ارسال تکالیف می توانید ببینید. این روش با کمترین هزینه ممکن برای شما در دسترس هست. هنگامی که دوره را خرید کردید و به مرحله پرداخت رسیدید حالت اول را انتخاب کنید. فیلم های آموزش شدت و ضعف باخودکار شامل توضیحات کامل وکافی می باشد و از بابت یادگیری هیچ نگران نباشید.

روش دوم بررسی تکالیف ارسالی

اما در روش دوم من از تصحیح کار شما فیلم میگیرم. در این فیلم نحوه نوشتن کلماتی را که مشکل دارید به طور کامل با اندازه و زاویه توضیح می دهم و شما با دیدن حرکت دست من آموزش شدت و ضعف باخودکار را بهتر یاد میگیرید. پیشنهاد من انتخاب این روش هست. چون ضمن بررسی دقیق خط شما هزینه چندانی هم در قبال خدمتی که دریافت میکنید،پرداخت نمیکنید. این روش به خاطر اینکه ما هر جلسه خط شما را پرینت گرفته و تصحیح میکنیم سپس حجم فیلم را کاهش داده و برای شما ارسال میکنیم هزینه بر می باشد. قطعا این کار تاثیر بسیار زیادی در یادگیری خوشنویسی دارد. اگر مایل به این روش هستید در هنگام پرداخت گزینه دوم را انتخاب کنید. شما می توانید با پرداخت هزینه ای منصفانه ده جلسه ارسال فیلم اصلاح تکالیف را دریافت نمایید. آیدی من در تلگرام و ایتا saraye_shoma@

امتحان و دریافت گواهی

با اتمام دوره هر زمان فرصت داشتید امتحان را باز کنید.برای امتحان متنی انتخاب کرده ام که شما 60 دقیقه زمان دارید تا آنرا بنویسید و ارسال کنید. ملاک قبولی، یادگیری اجرای شدت و ضعف یا همان ضخامت و ظرافت با خودکار می باشد.

بعد از بررسی امتحان و دریافت نمره قبولی از داخل پنل خودتان می توانید گواهی پایان دوره متوسطه را دانلود کنید.

 

امتیاز و نقد و نظرات

0.0
میانگین امتیاز
0 امتیاز
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
از تجربه خود بگویید. دوست داریم بدانیم!
هیچ ارزیابی یافت نشد.
مشاهده ارزیابی‌های بیشتر
از تجربه خود بگویید. دوست داریم بدانیم!
::: دوره‌های مفید دیگر :::
/5