لوگوی آموزشگاه
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

هنرجوی گرامی لطفا قبل از شروع آموزش آنلاین خوشنویسی با خودکار این متن را مطالعه کنید:

1.حتما ابتدا حساب کاربری وارد شوید و ثبت نام کنید سپس دوره را خرید کنید.

چنانچه بدون ثبت نام اولیه مراحل خرید را طی کردید بعد از خرید وارد حساب کاربری شوید از قسمت ویرایش اطلاعات شماره تماس ورمز برای خود تعریف کنید.به نام و نام خانوادگی دست نزنید.بعد از آن ایمیل شما نام کاربری شما می شود و با رمزی که تعیین کردید وارد پنل کاربری می توانید شوید.

2.برای یادگیری خوشنویسی با خودکار شما می بایست از خط نستعلیق شروع کنید.یعنی دوره زیر اولین دوره می باشد:

ترم 1-خوشنویسی با خودکار-نستعلیق

3.بعد از این دوره می توانید خط شکسته را شروع کنید یا خط نستعلیق دوره دوم را شروع کنید.پیشنهاد ما چهار دوره نستعلیق را بگذرانید سپس شکسته را شروع کنید. این کار باعث می شود شکسته را زیباتر و قویتر بنویسید.

4.دوره ها پیش نیاز دارند وباید به ترتیب کارکنید. این موضوع هم درخوشنویسی نستعلیق هم در شکسته باید رعایت شود.  موقع خرید دوره اگر ابتدا حساب کاربری ساخته باشید سیستم به شما درمورد پیش نیازها هشدار می دهد.

5.مجموعا شش ترم نستعلیق و شش ترم شکسته درسایت بارگذاری خواهد شد.

6.در هردوره ده درس آموزش خوشنویسی هست. درس ها به صورت فیلم هست ودر هر فیلم من موضوعی را آموزش می دهم . برای هردرس سرمشقی نیز تهیه شده است وشما باید پرینت بگیرید و از روی آن تمرین کنید. اگر پرینتر در دسترس ندارید روی کاغذ سفید سرمشق را تمرین کنید و برای من عکس بگیرید و ارسال کنید. هر درس که برای من ارسال میکنیدمن بررسی میکنم و نکات و ایرادات شما را برایتان تایپ وارسال میکنم. همچنین من به شما بنا به دقت اجرای شما از 80 تا 100 امتیاز میدهم.  بعد از دریافت امتیاز درس جدید باز می شود. دقت نمایید که زیر 80 غیر قابل قبول می باشد. پایان ده جلسه میانگین امتیاز شما باید از 80 بالاتر باشد در غیر این صورت امکان ادامه نخواهید داشت و این دوره را باید دوباره بگذرانید.

7.بعد از ثبت نام دوره و ارسال فیش صبر کنید تا اکانت دوره شما فعال شود. چنانچه پرداخت را آنلاین انجام دهید بلافاصله دوره فعال میشود.

8.آموزش هندرایتینگ انگلیسی یا خوشنویسی انگلیسی در دو ترم می باشد.

9.بعد از هر دو ترم و گذراندن امتحان می توانید گواهی دوره را دریافت کنید.

10.پایان هر دو دوره آموزش خوشنویسی امتحان آنلاین برگزار می شود. مدت زمان امتحان 60 دقیقه می باشد. شما فقط یکبار می توانید در امتحان شرکت کنید پس هر وقت آمادگی داشتید امتحان را باز کنید.

نکته مهم و پایانی:

هنرجویانی که بخواهند هرجلسه خطشان را تصحیح کامل کنم و فیلم ایراد گیری آنرا برایشان ارسال کنم می توانند هنگام پرداخت هزینه دوره گزینه دوم را انتخاب کنند. با پرداخت هزینه ای منصفانه این امکان برای شما فراهم است. بدون تعارف بگویم ده جلسه پرینت خط شما و تصحیح آن و در نهایت زمانی که برای میکس و کاهش حجم آن می گذاریم و آپلود آن هزینه بر و زمان بر می باشد. ما یک تیم هستیم و برای ادامه کار ناچار به دریافت شهریه می باشیم. برای همه آرزوی موفقیت میکنم.