لوگوی آموزشگاه
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

ترم 3-خوشنویسی باخودکار-خط شکسته

در این دوره ده درس برای شما آماده کرده ام.در هردرس سرمشقی جدید رو برای شما توضیح میدهم و تصویر سرمشق برای پرینت و تمرین شما گذاشته ام. بعد از پرینت و انجام تکلیف از آن عکس بگیرید واز قسمت آپلود تکالیف برای من بفرستید. من به شما از صفر تا صد امتیاز میدهم. چنانچه بخواهیدتکالیف شما را کامل تصحیح کنم و ایرادات را برای شما به صورت فیلم هر جلسه ارسال کنم می توانید با پرداخت هزینه بیشتر این قابلیت را داشته باشید. تازمانی که مسلط به سرمشق هردرس نشدید درس جدید را شروع نکنید.
تعداد جلسات :

ده جلسه

تعداد دانشجویان :

38

نمونه فیلم دوره
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
398000 تومان
شروع کنید

توضیحات دوره سوم شکسته نویسی:

پیش نیاز دوره:

ترم یک نستعلیق با خودکار

ترم یک خط شکسته با خودکار

ترم دوم آموزش شکسته باخودکار

به دوره سوم شکسته نویسی با خودکار خوش آمدید. اگر مسلط به دوره دوم آموزش شکسته نویسی باخودکار شده اید این دوره را شروع کنید. این دوره ده سرمشق زیبای خط شکسته را برای شما آماده کرده ام. با این ده سرمشق شما اتصال های زیادی در شکسته نویسی یادمیگیرید. همچنین با مفهوم ترکیب زدن در خط شکسته آشنا می شوید. هنگام تمرین به جایگاه کلمه و نقطه شروع آن دقت نمایید تا بتوانید ترکیبات شکسته مشابه را هم به زیبایی بنویسید. زمان کافی برای هر سرمشق در نظر بگیرید. فیلم هر درس را دو یا چند مرتبه ببینید. در پایان برگه سرمشق را کامل کنید و برای من ارسال کنید.

نحوه امتیازدهی

فیلم هر درس را حداقل دوبار ببینید و با روشی که آموزش داده ام هر سرمشق را تمرین کنید. تکالیف در قسمت اطلاعات تکمیلی می باشد، پرینت بگیرید. بعد از تمرین از قسمت پایین، آپلود تکالیف برای من ارسال کنید تا بررسی کنم. امتیازی که میگیرید نشان دهنده کیفیت تمرین خوشنویسی با خودکار شما می باشد.  80 تا 84 یعنی خیلی بیشتر باید تمرین کنید. 84 تا 89 قابل قبول می باشد. 90 تا 96 خوب و 97 تا 100 عالی می باشد. نکته:مدت دسترسی شما به دوره 90 روز است. این برای این است که وقفه بین دروس از کیفیت نتیجه نهایی می کاهد.

خودکار مناسب تمرین خوشنویسی با خودکار بیک کریستال سافت با نوک یک و دودهم  میباشد. چنانچه دسترسی ندارید از اینجا تهیه کنید. shop.khoshnevisan.com

من می توانم هر تکلیف را اصلاح کنم و برای شما فیلم ایرادگیری را هرجلسه ارسال کنم. قطعا این کار تاثیر بسیار زیادی در یادگیری خوشنویسی دارد. اگر مایل به این روش هستید در هنگام پرداخت گزینه دوم را انتخاب کنید. شما می توانید با پرداخت هزینه ای منصفانه ده جلسه ارسال فیلم اصلاح تکالیف را دریافت نمایید. آیدی من در تلگرام و ایتا saraye_shoma@

آموزش شکسته نویسی باخودکار-خط رویا حسینی
آموزش شکسته نویسی باخودکار

طراحی گرافیکی با خط شکسته:

خط شکسته نستعلیق یکی از خطوط زیبا و جذاب در طراحی گرافیکی است. می‌تواند به شما کمک کند تا طرح‌های خلاقانه‌تر و جذاب‌تری را ایجاد کنید. در طراحی گرافیکی، مهارت نوشتن با خطوط مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است.  برای یادگیری خط شکسته نستعلیق، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

1- مشاهده نمونه‌های خط شکسته نستعلیق: با مشاهده نمونه‌های خط شکسته نستعلیق با شیوه نوشتن و خطوط این نوع خط آشنا میشوید.

2- تمرین بر روی کاغذ: برای یادگیری خط شکسته نستعلیق، می‌توانید با استفاده از یک مداد و کاغذ بر روی یک صفحه شروع به تمرین نوشتن با این خط کنید. در این روش، می‌توانید با تمرین و تکرار، بهبود مهارت خود در نوشتن با خط شکسته نستعلیق را تجربه کنید.

3- استفاده از نرم‌افزارهای طراحی گرافیکی: برای یادگیری خط شکسته نستعلیق، می‌توانید از نرم‌افزارهای طراحی گرافیکی مانند Adobe Illustrator و Photoshop استفاده کنید. با استفاده از ابزارهای مختلف این نرم‌افزارها، خط شکسته نستعلیق را طراحی کنید و تمرین کنید.

4- شرکت در دوره‌های آموزشی: برای یادگیری خط شکسته نستعلیق، می‌توانید در دوره‌های آموزشی طراحی گرافیکی و یا خطاطی شرکت کنید. در این دوره‌ها، با استفاده از روش‌های حرفه‌ای و با کمک اساتید مجرب، می‌توانید مهارت خود در نوشتن با خط شکسته نستعلیق را بهبود ببخشید.

با تمرین و تلاش مستمر، می‌توانید مهارت خود در نوشتن با خط شکسته نستعلیق را بهبود بخشید و به یک طراح گرافیکی ماهر تبدیل شوید.

امتیاز و نقد و نظرات

0.0
میانگین امتیاز
0 امتیاز
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
از تجربه خود بگویید. دوست داریم بدانیم!
هیچ ارزیابی یافت نشد.
مشاهده ارزیابی‌های بیشتر
از تجربه خود بگویید. دوست داریم بدانیم!

شکسته نویسی در میراث فرهنگی ایران و سایر مناطق فارسی زبان جایگاه ویژه ای دارد. این نه تنها یک مهارت عملی است، بلکه نوعی بیان هنری است که تاریخ و سنت های غنی تمدن ایرانی را منعکس می کند. هنر شکسته نویسی برای قرن‌ها مورد احترام بوده است. خط پیچیده و روان آن اشکال مختلف آثار هنری از جمله نسخه‌های خطی، معماری و قطعات تزئینی را تزیین میکند. با یادگیری خط شکسته با خودکار، می توانید با این میراث فرهنگی ارتباط برقرار کنید و قدردانی عمیقی از این هنر داشته باشید.

در حالی که خط شکسته را می توان روی هر کاغذی تمرین کرد، استفاده از کاغذهای خوشنویسی با کیفیت می تواند ظاهر کلی و طول عمر کار شما را افزایش دهد. این کاغذها به گونه ای طراحی شده اند که جوهر خودکار را به خوبی جذب کرده و از ریزش وپخش شدن جلوگیری می کنند. به همین ترتیب، انتخاب خودکار مناسب مانند بیک کریستال سافت، غنا و شادابی شکسته نویسی شما را تضمین می کند.

::: دوره‌های مفید دیگر :::
/5